четверг, 5 сентября 2013 г.

КАРПАТО-УКРАЇНСЬКА ДЕРЖАВА

Волевиявлення українського народу в день 1 грудня 1991 року потвердило бажання зберегти Україну Соборною державою. Всі області України без винятку заманіфестували, що вони є частиною Соборної України.
На жаль, не бракує ворожих сил, які діють на території Української держави і поза її кордонами з наміром розчленувати Соборну Україну. Якщо це їм не вдається, то ведуть вони розкладову роботу по різних частинах української землі, заперечуючи право українського народу бути дійсним господарем на всій його території.
Окрему увагу спрямували ті сили на Карпатську Україну. Їх не переконують історичні факти навіть у XX столітті, які неодноразово засвідчили, що Карпатська Україна ділила долю і недолю з усім українським народом.
Відомо, що 22 січня 1919 року всі землі України, включно з Карпатською Україною, добровільно включились до складу Соборної Української Народної Республіки.
14 березня 1939 року Сойм Карпатської України, проголошуючи її незалежність, проти волі гітлерівських фашистів і їхніх тодішніх угорських союзників, заманіфестував перед цілим світом, що Карпатська Україна є частиною Соборної України.

Днями нами розпочато набір та викладення  книги  професора, доктора Петра Стерчо
КАРПАТО-УКРАЇНСЬКА ДЕРЖАВА 1939 р.

Просимо вибачити за "робочий" вигляд  блогу.
Заходьте трохи згодом.


Комментариев нет:

Отправка комментария